IDSD-13-S-08.07-T-G
Part Number:
IDSD-13-S-08.07-T-G
Color :
Gray, Ribbon
Connector Type :
Socket to Cable
Contact Finish :
Tin
Length :
0.672' (204.98mm, 8.07")
Number of Positions :
26
Pitch - Cable :
0.050" (1.27mm)
Pitch - Connector :
0.100" (2.54mm)