IDSD-17-S-04.75-T-G-ST4
Part Number:
IDSD-17-S-04.75-T-G-ST4
Color :
Gray, Ribbon
Connector Type :
Socket to Cable
Contact Finish :
Tin
Length :
0.396' (120.65mm, 4.75")
Number of Positions :
34
Pitch - Cable :
0.050" (1.27mm)
Pitch - Connector :
0.100" (2.54mm)