IDSD-09-D-03.74-G-B04
Part Number:
IDSD-09-D-03.74-G-B04
Color :
Gray, Ribbon
Connector Type :
Socket to Socket
Contact Finish :
Gold
Length :
0.312' (95.00mm, 3.74")
Number of Positions :
18
Pitch - Cable :
0.050" (1.27mm)
Pitch - Connector :
0.100" (2.54mm)