IDSD-09-S-05.51-T
Part Number:
IDSD-09-S-05.51-T
Color :
Multiple, Ribbon
Connector Type :
Socket to Cable
Contact Finish :
Tin
Length :
0.459' (139.95mm, 5.51")
Number of Positions :
18
Pitch - Cable :
0.050" (1.27mm)
Pitch - Connector :
0.100" (2.54mm)