IDSD-17-D-02.70-T-G-RW
Part Number:
IDSD-17-D-02.70-T-G-RW
Color :
Gray, Ribbon
Connector Type :
Socket to Socket
Contact Finish :
Tin
Contact Finish Thickness :
Features :
Reverse Wiring
Length :
0.225' (68.58mm, 2.70")
Number of Positions :
34
Pitch - Cable :
0.050" (1.27mm)
Pitch - Connector :
0.100" (2.54mm)