IDSS-16-D-07.25-RW-R
Part Number:
IDSS-16-D-07.25-RW-R
Connector Type :
Socket to Socket, Reversed
Features :
Reverse Wiring
Length :
0.604' (184.15mm, 7.25")
Number of Positions :
16
Pitch - Cable :
0.100" (2.54mm)
Pitch - Connector :
0.100" (2.54mm)