IDSD-25-D-08.25-T-G-R
Part Number:
IDSD-25-D-08.25-T-G-R
Connector Type :
Socket to Socket, Reversed
Contact Finish :
Tin
Length :
0.687' (209.55mm, 8.25")
Pitch - Cable :
0.050" (1.27mm)
Pitch - Connector :
0.100" (2.54mm)