6QCD-026-09.80-STR-TEU-2
Manufacturer:
Samtec, Inc.
Part Number:
6QCD-026-09.80-STR-TEU-2
Category:
Rectangular Cable Assemblies
Description:
0.635 MM HIGH-SPEED RIBBON COAX
Manufacturer :
Samtec, Inc.
Category :
Rectangular Cable Assemblies
Cable Termination :
Color :
Connector Type :
Contact Finish :
Gold
Contact Finish Thickness :
50.0µin (1.27µm)
Features :
Impedance: 50Ohms
Length :
0.817' (249.02mm, 9.80")