6QCD-026-09.80-STR-TTL-2
Part Number:
6QCD-026-09.80-STR-TTL-2
Description:
0.635 MM HIGH-SPEED RIBBON COAX
Features :
Impedance: 50Ohms
Length :
0.817' (249.02mm, 9.80")