A3B-44D-2C
Part Number:
A3B-44D-2C
Description:
CONN RCPT HSG 44POS 2.00MM
In Stock:
19
Number of Positions :
44
Operating Temperature :
-55°C ~ 85°C
Pitch :
0.079" (2.00mm)
Row Spacing :
0.079" (2.00mm)