DF63WA-2EP-3.96C
Part Number:
DF63WA-2EP-3.96C
Description:
CONN PLUG HSG 2POS 3.96MM
Connector Type :
Plug
Contact Type :
Male Pin
Fastening Type :
Latch Holder
Number of Positions :
2
Operating Temperature :
-40°C ~ 105°C
Pitch :
0.156" (3.96mm)