DF63WA-3S-3.96C
Part Number:
DF63WA-3S-3.96C
Description:
CONN RCPT HSG 3POS 3.96MM
In Stock:
20
Connector Type :
Receptacle
Contact Type :
Female Socket
Fastening Type :
Latch Lock
Number of Positions :
3
Operating Temperature :
-40°C ~ 105°C
Pitch :
0.156" (3.96mm)