DF33C-6DS-3.3C
Part Number:
DF33C-6DS-3.3C
Description:
CONN RCPT HSG 6POS 3.30MM
In Stock:
57
Number of Positions :
6
Number of Rows :
2
Operating Temperature :
-35°C ~ 85°C
Pitch :
0.130" (3.30mm)
Product Status :
Active
Row Spacing :
0.228" (5.80mm)