DF51-28DEP-2C
Part Number:
DF51-28DEP-2C
Description:
CONN PLUG HSG 28POS 2.00MM
In Stock:
80
Number of Positions :
28
Operating Temperature :
-55°C ~ 105°C
Pitch :
0.079" (2.00mm)
Row Spacing :
0.079" (2.00mm)