DF51-24DEP-2C
Part Number:
DF51-24DEP-2C
Description:
CONN PLUG HSG 24POS 2.00MM
Number of Positions :
24
Operating Temperature :
-55°C ~ 105°C
Pitch :
0.079" (2.00mm)
Row Spacing :
0.079" (2.00mm)