DF51-18DEP-2C
Part Number:
DF51-18DEP-2C
Description:
CONN PLUG HSG 18POS 2.00MM
Number of Positions :
18
Operating Temperature :
-55°C ~ 105°C
Pitch :
0.079" (2.00mm)
Row Spacing :
0.079" (2.00mm)