A3B-24D-2C
Part Number:
A3B-24D-2C
Description:
CONN RCPT HSG 24POS 2.00MM
Number of Positions :
24
Operating Temperature :
-55°C ~ 85°C
Pitch :
0.079" (2.00mm)
Row Spacing :
0.079" (2.00mm)