6QCD-026-10.00-TBL-SBR-2
Part Number:
6QCD-026-10.00-TBL-SBR-2
Description:
0.635 MM HIGH-SPEED RIBBON COAX
Features :
Impedance: 50Ohms
Length :
0.833' (254.00mm, 10.00")