6QCD-078-10.00-TED-TTL-1
Part Number:
6QCD-078-10.00-TED-TTL-1
Description:
0.635 MM HIGH-SPEED RIBBON COAX
Features :
Pin Assignment: 1:1, Impedance: 50Ohms
Length :
0.833' (254.00mm, 10.00")