813-SS-010-30-679101-CLIP
Part Number:
813-SS-010-30-679101-CLIP
Description:
CONN SPRING PISTON 10POS SMD, HI
In Stock:
420
Pitch :
0.100" (2.54mm)
Row Spacing :
0.100" (2.54mm)