XW5G-P2.5-1.1-1
Manufacturer:
Omron Automation
Part Number:
XW5G-P2.5-1.1-1
Category:
Din Rail, Channel
Description:
GRD TB PUSHIN 2.5MM 1:1 1TIER
In Stock:
5
Manufacturer :
Omron Automation
Category :
Din Rail, Channel
Color :
Green, Yellow
Current - IEC :
Current - UL :
Disconnect Type :
Features :
Fuse Type :
Number of Levels :
1
Number of Positions :
2
Product Status :
Active
Terminal - Width :
5.2mm
Termination Style :
Push In
Type :
Ground, Earth
Voltage - IEC :
800V
Voltage - UL :
600V