XW5G-P2.5-1.2-1
Part Number:
XW5G-P2.5-1.2-1
Description:
TERM BLK GND PUSH 2.5MM 1:1 2TIE
In Stock:
19
Color :
Green, Yellow
Number of Positions :
3
Terminal - Width :
5.2mm
Termination Style :
Push In
Type :
Ground, Earth
Voltage - IEC :
800V
Voltage - UL :
600V