XW5G-S2.5-1.1-1
Part Number:
XW5G-S2.5-1.1-1
Description:
GROUNDTB SCREW 2.5MM 1:1 1TIER
In Stock:
42
Color :
Green, Yellow
Number of Positions :
2
Terminal - Width :
5.0mm
Termination Style :
Screw
Type :
Ground, Earth
Voltage - IEC :
1000V
Voltage - UL :
600V