XW5T-S35-1.1-1
Part Number:
XW5T-S35-1.1-1
Description:
TERMBLK SCREW 35MM 1:1 1TIER
In Stock:
477
Color :
Gray
Current - IEC :
124 A
Current - UL :
150 A
Number of Positions :
2
Terminal - Width :
16.0mm
Termination Style :
Screw
Type :
Feed Through
Voltage - IEC :
800V
Voltage - UL :
600V