45110-010030-7700/10-C-24
Manufacturer:
3M
Part Number:
45110-010030-7700/10-C-24
Category:
Rectangular Cable Assemblies
Description:
CABLE ASSY 10 POS 24" PINOUT-C
In Stock:
6
Manufacturer :
3M
Category :
Rectangular Cable Assemblies
Cable Termination :
IDC
Color :
Gray, Ribbon
Connector Type :
Socket to Socket
Contact Finish :
Gold
Contact Finish Thickness :
30.0µin (0.76µm)
Features :
Polarizing Key
Length :
2.00' (609.60mm)
Number of Positions :
10
Number of Rows :
2
Pitch - Cable :
0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)