FXPT04200
Part Number:
FXPT04200
Description:
TERM BLOCK PLUG 4POS 5.08MM
Current - UL :
15 A
Number of Positions :
4
Operating Temperature :
105°C
Pitch :
0.200" (5.08mm)
Voltage - UL :
300 V