SFSD-10-28-H-10.00-D-NDX
Part Number:
SFSD-10-28-H-10.00-D-NDX
Connector Type :
Socket to Socket
Features :
Polarizing Key
Length :
0.833' (254.00mm, 10.00")
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)