IDSD-25-S-03.50-G-RW
Part Number:
IDSD-25-S-03.50-G-RW
Connector Type :
Socket to Cable
Contact Finish :
Gold
Contact Finish Thickness :
Features :
Reverse Wiring
Length :
0.292' (88.90mm, 3.50")
Pitch - Cable :
0.050" (1.27mm)
Pitch - Connector :
0.100" (2.54mm)