FFSD-05-D-09.05-01-N-RN2
Part Number:
FFSD-05-D-09.05-01-N-RN2
Description:
.050" LOW PROFILE TIGER EYE IDC
Connector Type :
Socket to Socket
Features :
Polarizing Key
Length :
0.755' (230.00mm, 9.05")
Pitch - Cable :
0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)