FFSD-06-D-07.14-01-N-R
Part Number:
FFSD-06-D-07.14-01-N-R
Connector Type :
Socket to Socket, Reversed
Features :
Polarizing Key, Reverse Wiring
Length :
0.595' (181.36mm, 7.14")
Number of Positions :
12
Pitch - Cable :
0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)