SFSD-10-28-H-04.33-D-NUS
Part Number:
SFSD-10-28-H-04.33-D-NUS
Connector Type :
Socket to Socket
Features :
Polarizing Key
Length :
0.361' (109.98mm, 4.33")
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)