FFMD-13-T-03.14-01-N
Part Number:
FFMD-13-T-03.14-01-N
Length :
0.262' (79.76mm, 3.14")
Number of Positions :
26
Pitch - Cable :
0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)