SFSD-10-28-H-03.25-D-NDS
Part Number:
SFSD-10-28-H-03.25-D-NDS
Connector Type :
Socket to Socket
Contact Finish Thickness :
30.0µin (0.76µm)
Features :
Polarizing Key
Length :
0.271' (82.55mm, 3.25")
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)