TFSD-05-30-G-03.25-T-NDX
Part Number:
TFSD-05-30-G-03.25-T-NDX
Connector Type :
Socket to Plug
Contact Finish Thickness :
10.0µin (0.25µm)
Features :
Length :
0.271' (82.55mm, 3.25")
Number of Positions :
10
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)