FFSD-05-D-07.87-01-N-RW
Part Number:
FFSD-05-D-07.87-01-N-RW
Connector Type :
Socket to Socket
Features :
Polarizing Key, Reverse Wiring
Length :
0.656' (200.00mm, 7.87")
Pitch - Cable :
0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)