FFSD-05-D-07.08-01-N-R
Part Number:
FFSD-05-D-07.08-01-N-R
Connector Type :
Socket to Socket, Reversed
Features :
Polarizing Key
Length :
0.590' (180.00mm, 7.08")
Pitch - Cable :
0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)