WJ2EDGRC-THT-5.08-04p-13-RNA
Part Number:
WJ2EDGRC-THT-5.08-04p-13-RNA
Description:
4 position PCB push-in spring co
Color :
Black
Current :
15 A
Pitch :
0.200" (5.08mm)
Positions Per Level :
4
Voltage :
300 V