WJ2EDGVG-5.08-08p-14-RNA
Part Number:
WJ2EDGVG-5.08-08p-14-RNA
Description:
8 position PCB push-in spring co
Current :
15 A
Pitch :
0.200" (5.08mm)
Positions Per Level :
8
Voltage :
300 V