WJ2EDGV-3.81-08p-14-RNA
Part Number:
WJ2EDGV-3.81-08p-14-RNA
Description:
8 position PCB push-in spring co
Current :
8 A
Pitch :
0.150" (3.81mm)
Positions Per Level :
8
Voltage :
300 V