WJ2EDGKM-7.62-02p-14-RNA
Part Number:
WJ2EDGKM-7.62-02p-14-RNA
Description:
2 position PCB push-in spring co
Color :
Green
Current :
15 A
Pitch :
0.300" (7.62mm)
Positions Per Level :
2
Voltage :
300 V