WJ2EDGKNG-5.08-02p-14-RNA
Part Number:
WJ2EDGKNG-5.08-02p-14-RNA
Description:
2 position PCB push-in spring co
Color :
Green
Current :
12 A
Pitch :
0.200" (5.08mm)
Positions Per Level :
2
Voltage :
300 V