WJ2EDGKL-3.81-02p-14-RNA
Part Number:
WJ2EDGKL-3.81-02p-14-RNA
Description:
2 position PCB push-in spring co
Color :
Green
Current :
8 A
Pitch :
0.150" (3.81mm)
Positions Per Level :
2
Voltage :
300 V