WJ2EDGRM-5.08-06p-14-RNA
Part Number:
WJ2EDGRM-5.08-06p-14-RNA
Description:
6 position PCB push-in spring co
Current :
15 A
Pitch :
0.200" (5.08mm)
Positions Per Level :
6
Voltage :
300 V