WJ15EDGRM-3.5-07p-14-RNA
Part Number:
WJ15EDGRM-3.5-07p-14-RNA
Description:
7 position PCB push-in spring co
Current :
8 A
Pitch :
0.138" (3.50mm)
Positions Per Level :
7
Voltage :
300 V