WJ15EDGVC-2.5-07p-14-RNA
Part Number:
WJ15EDGVC-2.5-07p-14-RNA
Description:
7 position PCB push-in spring co
Current :
5 A
Pitch :
0.098" (2.50mm)
Positions Per Level :
7
Voltage :
150 V