TBL008V-1000-21BE
Part Number:
TBL008V-1000-21BE
Description:
I/C Rectangular
Color :
Blue
Current :
66 A
Features :
Mating Orientation :
Vertical with Board
Mounting Type :
Through Hole
Pitch :
0.394" (10.00mm)
Positions Per Level :
21
Voltage :
600 V