TBL004-508-13BE-2GY
Part Number:
TBL004-508-13BE-2GY
Description:
TERMINAL BLOCK, SCREWLESS, 5.08,
Color :
Blue
Current :
10 A
Features :
Interlocking (Side), Push Button Actuated
Pitch :
0.200" (5.08mm)
Positions Per Level :
13
Voltage :
300 V