A-TB500-HX14V
Part Number:
A-TB500-HX14V
Description:
TERM BLK 14POS TOP ENTRY 5MM PCB
Color :
Gray
Current :
6 A
Mating Orientation :
Vertical with Board
Pitch :
0.197" (5.00mm)
Positions Per Level :
14
Voltage :
300 V