A-TB500-TO18
Part Number:
A-TB500-TO18
Description:
TERM BLK 18P SIDE ENTRY 5MM PCB
Color :
Green
Current :
10 A
Mating Orientation :
Horizontal with Board
Pitch :
0.197" (5.00mm)
Positions Per Level :
18
Voltage :
300 V