A-TB500-TI15
Part Number:
A-TB500-TI15
Description:
TERM BLK 15P SIDE ENTRY 5MM PCB
Color :
Green
Current :
10 A
Features :
Interlocking (Side)
Mating Orientation :
Horizontal with Board
Pitch :
0.197" (5.00mm)
Positions Per Level :
15
Voltage :
300 V